3xna1

 

 

 

Firma Transportowa "Suwała" Sp. z o.o.

Na rynku istniejemy od 1993 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług transportowych i spedycji. Siedziba naszej firmy mieści się w Humniskach. Jednak wykonujemy usługi w całej Polsce jak i zagranicą. Dlatego pojęcia: "transport Wrocław", "transport Kraków", "transport Poznań" czy "transport Rzeszów" są jak najbardziej dopasowane do naszej misji transportowej.

Zależy nam na jakości naszych usług, dlatego zgodnie z hasłem: "Na miejsce, na czas, na pewno" staramy się realizować  wszystkie zadania. Nie boimy się inwestować we wszystkich obszarach naszej działalności. Aby efektywnie zarządzać procesami logistycznymi korzystamy z najlepszych systemów  informatycznych i telematycznych, posiadamy nowoczesne, niezawodne samochody. Ale tak naprawdę największą wartością naszej firmy są ludzie – zdolni, sympatyczni, gotowi do udzielenia pomocy.

Obecnie współpracujemy z licznymi zleceniodawcami krajowymi i z zagranicy, co pozwala nam na świadczenie między innymi: transportu do Niemiec, transportu do Angli, transportu do Grecji, transportu do Holandi, transportu do Szwecji, transportu do Hiszpanii, itd.

Tworzymy zespół, który pracuje na partnerskich zasadach, dzięki czemu łatwiej nam jest przekonać do współpracy kontrahentów, dysponujemy flotą ponad 120-stu nowoczesnych zestawów. Staramy się być współodpowiedzialni za nasze otoczenie. Dlatego wszystkie nasze pojazdy spełniają europejskie normy ekologiczne Euro 5 oraz Euro 6.

Mamy świadomość, że to naszym klientom zawdzięczamy ten rozwój. To w końcu oni od 25 lat zlecają nam przewozy najróżniejszych produktów. Każdy klient to osobna historia, każdy projekt to kolejne doświadczenie. Dziś o transporcie wiemy już bardzo wiele i z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Nasze atuty:

  • Indywidualne podejście do każdego Klienta
  • Elastyczność i skuteczność
  • Atrakcyjne stawki i przejrzystość rozliczeń
  • Kompleksowość obsługi
  • Globalny zakres
  • Jakość i terminowość
  • Profesjonalne wsparcie

Witamy na naszej stronie i zapraszamy do współpracy!

Copyright ©2013 transportsuwala.pl - SUWAŁA Firma Transportowa Sp. z o.o. suwala logo